Marka Ground Game®

Setki kombinacji zakończenia walki w parterze przez dźwignie, duszenia, uderzenia. Wygrywa ten, który oszuka swojego rywala, nie ma tutaj mowy o szczęściu. Podczas walki na ziemi trzeba wykazać się przede wszystkim szybkim podejmowaniem decyzji oraz dostosowaniem taktyki walki do swojego oponenta. Każdej akcji przypada reakcja, podobnie jak w szachach. Nie zawsze wygrywa silniejszy, gibkość, szybkość i inteligencja pozwalają niejednokrotnie szybciej kończyć walkę. Jest to swego rodzaju gra, gra w parterze, którą nazywamy Ground Game.

Ground Game powstało latem 2010 roku. Naszym założeniem było stworzenie marki, która zachwyci Was jakością wykonania i zwali z nóg designem.

logo GG

Wykonujemy nasze produkty tak, żeby były oryginalne, świetne jakościowo, a dodatkowo żebyście nie musieli wydawać na nie wszystkich swoich oszczędności. Z taką filozofią podchodziliśmy do kolejnych edycji najpierw kimon, potem spodenek, rashguardów czy t-shirtów. Zawsze staramy się udoskonalać to co Wam sprzedajemy. Dlatego też testujemy nasz sprzęt na własnej skórze oraz z pomocą naszych zawodników, a wzory projektują osoby, które tak jak my są pasjonatami sportów walki.

Sami trenujemy, walczymy na zawodach i poruszamy się w środowisku sportów walki, dlatego bardzo cenimy sobie relacje z Wami. Dostarczamy Wam produkty, których sami używamy i które nosimy z dumą na co dzień.

– Zespół Ground Game