Dzieci 

Produkty dla najmłodszych.

 • Rashguardy
  Rashguardy

  Koszulki termoaktywne tzw. rashguardy to element, który w sportach walki używany jest bardzo często. Zapobiega otarciom, świetnie izoluje termicznie ciało i pozwala wyrazić swój własny styl. Zawodnicy innych sportów jak choćby crossfit, bieganie czy siłownia również w swoim treningu doceniają właściwości rozciągliwego materiału, który przylega jak druga skóra. W designy i testowanie naszych produktów wkładamy bardzo dużo pracy, dzięki czemu oferujemy Wam sprzęt, który nie dość, że przetrwa lata to jeszcze będzie cały czas świetnie wyglądał.

 • Legginsy
  Legginsy

  Legginsy przylegają do ciała jak druga skóra chroniąc je przed otarciami oraz termicznie. Świetnie nadają się zarówno na matę jak i do biegu w plenerze.

 • Kimona / GI do BJJ
  Kimona / GI do BJJ

  Kimono, gi, szmaty jakby tego nie nazywać, jedno jest pewne, że dobry sprzęt pomaga w treningu. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze jakościowo kimona do bjj. Od podstawowych Titan Inceptor do Balance z dwiema parami spodni, które zadowolą nawet najbardziej doświadczonych i wybrednych zawodników. Jeśli nie masz pewności, które kimono wybrać, zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem zakupowym, dostępnym pod linkiem: poradnik zakupowy

 • Pasy BJJ
  Pasy BJJ

  Royce Gracie powiedział, że pas chroni tylko kilka centymetrów Twojego tyłka o resztę musisz zadbać sam(a) :) Tak czy inaczej pas w bjj to bardzo ważna rzecz z którą wiąże się ciężka praca i szacunek. W naszej ofercie mamy pasy specjalnie do brazylijskiego jiu jitsu, z dedykowanymi panelami na belki, w odpowiednich kolorach.