Sprzęt treningowy 

Specjalizujemy się w sprzęcie sportowym do takich dyscyplin jak brazilijskie jiu jitsu (BJJ), MMA ale również do treningu siłowego, crossfitu czy biegania. W ofercie mamy kimona (gi) do brazylijskiego jiu jitsu, pasy do kimon, koszulki termoaktywne tzw. rashguardy, spodenki do mma czy crossfitu oraz wielofunkcyjne legginsy, które z powodzeniem można używać na macie, siłowni czy podczas biegania. 

 • Pasy BJJ
  Pasy BJJ

  Royce Gracie powiedział, że pas chroni tylko kilka centymetrów Twojego tyłka o resztę musisz zadbać sam(a) :) Tak czy inaczej pas w bjj to bardzo ważna rzecz z którą wiąże się ciężka praca i szacunek. W naszej ofercie mamy pasy specjalnie do brazylijskiego jiu jitsu, z dedykowanymi panelami na belki, w odpowiednich kolorach.

 • Kimona / GI do BJJ
  Kimona / GI do BJJ

  GI, które potocznie nazywane jest kimonem, to zbroja dla każdego zawodnika jiu-jitsu, która jeśli jest dobrze dobrana, pomaga w treningach. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze jakościowo kimona do BJJ. Od podstawowych Titan Inceptor do Balance z dwiema parami spodni, które zadowolą nawet najbardziej doświadczonych i wybrednych zawodników. Jeśli nie masz pewności, które kimono wybrać, zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem zakupowym, dostępnym pod linkiem: poradnik zakupowy

  polski zwiazek ju jitsu

 • Rashguardy
  Rashguardy

  Koszulki termoaktywne tzw. rashguardy to element, który w sportach walki używany jest bardzo często. Zapobiega otarciom, świetnie izoluje termicznie ciało i pozwala wyrazić swój własny styl. Zawodnicy innych sportów jak choćby crossfit, bieganie czy siłownia również w swoim treningu doceniają właściwości rozciągliwego materiału, który przylega jak druga skóra. W designy i testowanie naszych produktów wkładamy bardzo dużo pracy, dzięki czemu oferujemy Wam sprzęt, który nie dość, że przetrwa lata to jeszcze będzie cały czas świetnie wyglądał.

 • Spodenki MMA (luźne)
  Spodenki MMA (luźne)

  Spodenki z lekkiego, rozciągliwego poliestru wykorzystywane zarówno w sportach walki jak i w innych dyscyplinach sprawują się znakomicie. Nie krępują ruchów, świetnie się dopasowują dzięki sznurkowi oraz rzepowi, a także bardzo szybko schną po praniu. 

 • Spodenki MMA (obcisłe)
  Spodenki MMA (obcisłe)

  Spodenki z materiału termoaktywnego, wykorzystywane zarówno w sportach walki jak i w innych dyscyplinach sprawują się znakomicie. Nie krępują ruchów, świetnie się dopasowują się do ciała, a także bardzo szybko schną po praniu. 

 • Legginsy
  Legginsy

  Legginsy przylegają do ciała jak druga skóra chroniąc je przed otarciami oraz termicznie. Świetnie nadają się zarówno na matę jak i do biegu w plenerze.

 • Rękawice / Ochraniacze / Owijki
  Rękawice / Ochraniacze / Owijki

  Rękawice do MMA, boksu, ochraniacze na piszczele, owijki (bandaże) bokserskie.

 • Tarcze i łapy
  Tarcze i łapy

  Tarcze do treningu kopnięć, łapy trenera do treningu uderzeń.